Maarika Lember


 Trainer, coach and consultant

Minust

SINA OLED OMA ELU LOOJA!

Elu on kunst. Iga inimene on oma elu kunstnik. Teatud reeglid on ka kunstis, kuid tulemus on alati unikaalne ja alati võrratu. Kõik ei mõista seda ühtemoodiJ. Selles ongi elu võlu ja valu.

Psühholoogiaalane haridus, 10 aastat töötamist konsultandi ja koolitajana nii oma ettevõttes kui konsultatsiooniäris Fontes, 7 aastat personalijuhi rõõme ja väljakutseid Circle K-s on toonud mind tänasesse – olen arengupartner sulle ja sinu ettevõttele, olen coach, konsultant ja koolitaja. Jagan teiega seda, mida oma teekonnal olen õppinud ja kogenud ning naudin koos teiega tundmatuse avastamist.

Ma armastan värve ja harmooniat. Minu elu värvideks on inimesed, kodu, paarisuhe, meie 5 vapustavat last, aed, jooga, loomad, meri, saun, Aksi saar, sõbrad, reisid. Kokkuvõtvalt inimesed, loodus ja tegutsemine. Tasakaalu hoidmine nende vahel on igapäevane kukkumine ja tõusmine. Mis on omakorda tore, sest see viib edasi.

Minu kvalifikatsioon

HR valdkonna praktik alates 1996, inimeste ja süsteemide arendaja, meeskonna juht

2006. aastal omandasin litsentsi Gordoni Perekooli läbiviimiseks ning sellest ajast saadik on mu lemmikvaldkondadeks olnud suhtlemine ning isiksuse kasv ja areng – meeskonnatreeningud, konfliktide ja emotsioonide juhtimine, eneseteadlikkuse suurendamine. Koolitan ka inglise keeles (olen läbi viinud Ernst & Youngi tellimusel erinevaid koolitusi nende New Tax Talent Academy raames, samuti lühemaid töötubasid rahvusvahelistes ettevõtetes).

Väljaõpe ja litsentsid

 • 1994.a
  Tartu Ülikool – psühholoogia magister, cum laude
 • 2006.a
  Gordon International Ltd, USA – Gordoni Perekooli koolitaja litsents
 • 2007.a
  Aims International, Holland – Train the Trainer, koolituspartnerite väljaõpe
 • 2014.a
  Rootsi Moreno Instituut – psühhodraama grupijuht
 • 2017.a
  St*r Learning Ltd, UK – Master Trainer Certificate
 • 2018.a
  Erickson College International, Canada – Professional Coach

Kontakt

 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Head koostööpartnerid